Programista PHP

Opis stanowiska pracy

Programista PHP. Poszukujemy absolwentów studiów informatycznych z doświadczeniem w programowaniu aplikacji WWW celem nawiązania stałej współpracy. Kandydata powinna cechować chęć do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania oraz podejście analityczne do rozwiązywanych problemów.

Wymagania

– wykształcenie wyższe informatyczne,
– bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 5,
– bardzo dobra znajomość SQL (MySQL),
– swobodne poruszanie sie oraz praca w systemach klasy Unix/Linux,
– dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie specyfikacji technicznych,
– doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN),
– dokumentowanie wykonywanej pracy,
– systematyczność,
– przykładanie dużej uwagi do czystości kodu oraz dbałość o detale,
– solidność, samodyscyplina oraz umiejętność wykonywania pracy zawsze na czas.

Mile widziane

– znajomość jQuery,
– znajomość „Yii Framework”,
– znajomość PHPUnit,
– znajomość Smarty.

Podsumowanie:

– Praca w pełnym wymiarze godzin,
– Ciekawe i odpowiedzialne projekty,
– Tworzenie innowacyjnych rozwiązań,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Duże możliwości rozwoju,
– Praca w młodym i przyjaznym zespole.

Oferty prosimy wysyłać wraz z CV i listem motywacyjnym na adres biuro@devesoft.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.