Programista Java

Opis stanowiska pracy

Programista aplikacji webowych i desktopowych. Poszukujemy absolwentów studiów celem nawiązania stałej współpracy. Kandydata powinna cechować chęć do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania, podejście analityczne do rozwiązywanych problemów.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe informatyczne,
– bardzo dobra znajomość Java (J2EE),
– bardzo dobra znajomość SQL (MySQL),
– swobodne poruszanie się oraz praca w systemach klasy Linux,
– znajomość narzędzi: Ant.
– dokumentowanie wykonywanej pracy,
– systematyczność,
– przykładanie dużej uwagi do czystości kodu, dbałości o detale,
– solidność i samodyscyplina, umiejętność wykonywania pracy zawsze na czas,
– kultura osobista oraz poszanowanie dla innych członków zespołu,
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie specyfikacji technicznych.

Mile widziane:

– znajomość Apache Tomcat 6.x, 7.x,
– znajomość JavaScript (jQuery, Enyo),
– znajomość TestNG,
– znajomość Selenium,
– znajomość Groovy,
– znajomość PHP5, PHPUnit,

Podsumowanie:

– Praca w pełnym wymiarze godzin,
– Ciekawe i odpowiedzialne projekty,
– Tworzenie innowacyjnych rozwiązań,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Duże możliwości rozwoju,
– Praca w młodym i przyjaznym zespole.

Oferty prosimy wysyłać wraz z CV i listem motywacyjnym na adres biuro@devesoft.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.