Programista PHP

Opis stanowiska pracy

Programista PHP. Poszukujemy absolwentów studiów informatycznych z doświadczeniem w programowaniu aplikacji WWW celem nawiązania stałej współpracy. Kandydata powinna cechować chęć do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania oraz podejście analityczne do rozwiązywanych problemów.

Wymagania

– wykształcenie wyższe informatyczne, – bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 5, – bardzo dobra znajomość SQL (MySQL), – swobodne poruszanie sie oraz praca w systemach klasy Unix/Linux, – dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie specyfikacji technicznych, – doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN), – dokumentowanie wykonywanej pracy, – systematyczność, – przykładanie dużej uwagi do czystości kodu oraz dbałość o detale, – solidność, samodyscyplina oraz umiejętność wykonywania pracy zawsze na czas.

Mile widziane

– znajomość jQuery, – znajomość „Yii Framework”, – znajomość PHPUnit, – znajomość Smarty.

Podsumowanie:

– Praca w pełnym wymiarze godzin, – Ciekawe i odpowiedzialne projekty, – Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, – Atrakcyjne wynagrodzenie, – Duże możliwości rozwoju, – Praca w młodym i przyjaznym zespole. Oferty prosimy wysyłać wraz z CV i listem motywacyjnym na adres biuro@devesoft.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.